تغییر تاکتیک معترضین ضدسرمایه‌داری آمریکا در پی رانده شدن از اردوگاه‌ها؛
رقابت‌های انتخاباتی آمریکا به صحنه تظاهرات معترضین ضدسرمایه‌داری بدل می‌شود

خبرگزاری فارس: فعالان قیام ضدسرمایه‌داری آمریکا پس از برچیده شدن اردوگاه‌هایشان توسط پلیس، تاکتیک‌های جدیدی را در دستور کار قرار داده‌اند.

خبرگزاری فارس: رقابت‌های انتخاباتی آمریکا به صحنه تظاهرات معترضین ضدسرمایه‌داری بدل می‌شود

به گزارش فارس به نقل از اسوشیتدپرس، فعالان قیام ضدسرمایه‌داری آمریکا پس از برچیده شدن اردوگاه‌هایشان توسط پلیس، تاکتیک‌های جدیدی را در دستور کار قرار داده‌اند.

این خبرگزاری با اذعان به اینکه اعتراضات مردمی همچنان در سراسر آمریکا ادامه دارد، افزود: فعالان به دنبال آن هستند تا با تظاهرات هفتگی اعتراضات زمستان امسال را ادامه دهند.

بنابراین گزارش، این احتمال وجود دارد که در بهار آینده بار دیگر اردوگاه‌های معترضین در شهرهای مختلف آمریکا برپا شوند.

این خبرگزاری همچنین هشدار داده است که معترضین ممکن است اعتراضات خود را به رقابت‌های انتخاباتی آینده جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها بر سر کرسی ریاست‌جمهوری بکشانند، جایی که چشم‌های جهانیان آن را نظاره می‌کند.

چهارشنبه پلیس لس‌آنجلس با حمله به اردوگاه معترضین 300 نفر از آنها را دستگیر کرد. پلیس طی چند هفته گذشته در شهرهایی همچون پورتلند، اورگون، اوکلند، کالیفرنیا، نیویورک و ... با حمله اردوگاه‌های معترضین ضدسرمایه‌داری که از ماه سپتامبر برپا شده بودند، معترضین را مجبور به ترک اردوگاه‌ها کرد.

بهانه‌ای که از سوی مقامات امنیتی و شهری برای این اقدام مورد استفاده قرار می‌گیرد، مسائل بهداشتی و رفاهی شهروندان است. شهردار لس‌آنجلس هفته گذشته اعلام کرده بود که حضور معترضان را برای چمن‌های محوطه اداره شهرداری و شورای شهر خطرناک می‌بیند!

انتهای پیام/ک.ص


 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic