حزب‌الله لبنان حمله تل‌آویو به غزه را محکوم کرد

خبرگزاری فارس: حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ضمن انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی و اتحادیه عرب در قبال جنایات رژیم صهیونیستی، حمله این رژیم به نوار غزه را محکوم کرد.

خبرگزاری فارس: حزب‌الله لبنان حمله تل‌آویو به غزه را محکوم کرد

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "المنار"، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای حملات رژیم صهیونیستی به نواز غزه را که به شهادت و زخمی شدن تعدادی از شهروندان فلسطینی منجر شد، محکوم کرد.

در این بیانیه از ملت‌های عربی و آزادگان جهان خواسته شده است که فلسطین را قبله تمام حرکت‌ها و فعالیت‌های خود قرار دهند و تمام تلاش خود را وقف ایستادگی در کنار ملت مظلوم فلسطین و مقاومت آنها در قبال اشغالگری‌های رژیم صهیونیستی کنند.

حزب‌الله لبنان تاکید کرد: این تجاوزها حلقه‌ای از مجموعه‌ جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است. این تجاوزها در سایه سکوت عربی، عدم ایفای نقش اتحادیه عرب و نهادهای ذیربط آن و سکوت مجامع بین‌المللی همچنان ادامه دارد.

در این بیانیه آمده است: این تجاوزها در سایه همگرایی و همسویی سازمان‌های بین‌المللی و در راس آنها شورای امنیت با اسرائیل علیه ملت فلسطین صورت می‌گیرد. این سازمان‌ها به محکوم کردن این جنایات بسنده می‌کنند و هیچ اقدام عملی و قابل اجرایی را برای جلوگیری از تکرار این جنایات نمی‌کنند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب در چندین نوبت نوار غزه را بمباران کردند که این حملات منجر به شهادت یک نفر و زخمی شدن 15 تن دیگر شد که 7 تن از آنها کودک بوده‌اند.

گروه‌های مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به حملات دو روز گذشته رژیم صهیونیستی به غزه که تا کنون 3 فلسطینی را شهید و 17 نفر دیگر را زخمی کرده است، شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه را موشکباران کردند.

انتهای پیام/.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic