ارتش رژیم صهیونیستی حملات خود در غزه را تشدید می‌کند

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته طی نشستی با فرماندهان ارتش به رایزنی امنیتی با آنها پرداخته و اوضاع نوار غزه و تنش بوجود آمده در این منطقه را بررسی کرد.

خبرگزاری فارس: ارتش رژیم صهیونیستی حملات خود در غزه را تشدید می‌کند

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت"، ژنرال "بنی گانتس" شب گذشته با "یائیر نفیه" معاون خود و "تال روسو" فرمانده منطقه جنوبی و نیز فرماندهان نیروی هوایی و دریایی نشستی را برگزار کرد.
 
یک افسر ارشد ارتش رژیم صهیونیستی در این باره تصریح کرد: در این جلسه چگونگی پاسخ به موشک‌های فلسطینی بررسی شد؛ ارتش پس از شلیک این موشک‌ها به شهرک‌های اطراف غزه پاسخ آن را خواهد داد.
 
وی افزود که ارتش اسرائیل تحرکات حماس و جهاد اسلامی را که در عملیات ضد اسرائیلی و شلیک موشک‌ها نقش دارند، زیرنظر دارد و دستوراتی نیز مبنی بر توسعه دامنه پاسخ به موشک‌های غزه در صورت تداوم شلیک موشک‌ها صادر شده است.
 
از سوی دیگر رادیو رژیم صهیونیستی گزارش داد که عصر دیروز منطقه اشکول هدف اصابت دو فروند موشک فلسطینی قرار گرفت که با احتساب این رقم تعداد موشک‌های فلسطینی که طی دو روز گذشته به شهرک‌های اطراف غزه شلیک شده است به 20 موشک رسیده است.
 
رژیم صهیونیستی در دو روز گذشته حملات خود علیه نوار غزه را افزایش داده و طی آن 4 فلسطینی از جمله یک پدر و پسر 13 ساله‌اش را به شهادت رسانده و 17 نفر دیگر را زخمی کرده است.
 
انتهای پیام/++


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات