یکشنبه 7 اسفند 1390  10:13 ب.ظ
توسط: مینا ب

نامزد ائتلاف پیشرفت، عدالت و عقلانیت:
پرونده فساد مالی اخیر پیچیدگی خاصی نداشت

خبرگزاری فارس: نامزد انتخاباتی مورد حمایت ائتلاف پیشرفت، عدالت و عقلانیت خراسان رضوی ‌با اشاره به پرونده فساد مالی گفت: این پرونده پیچیدگی خاصی نداشت و کارهای صورت گرفته پیش پا افتاده بود.

خبرگزاری فارس: پرونده فساد مالی اخیر پیچیدگی خاصی نداشت

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید عبدالکریم جوادی عصر امروز در جلسه پرسش و پاسخ مردم با سه کاندیدای مجلس شورای اسلامی در مسجد صنعتگران مشهد در ارتباط با بایدها و نبایدهای فعالیت احزاب اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های اصلی قوه مقننه بعد نظارتی آن است به گونه‌ای که در کارنامه مجلس هشتم 50 درصد مصوبات مربوط به مصوبات پیشرفت اقتصادی بوده است.

وی افزود: با این حال در بعد اجرا و نظارت به درستی صورت نگرفت و این یکی از نقدهایی است که بر مجلس هشتم وارد بود.

این فعال سیاسی در ارتباط با پرونده اخیر اختلاس مالی متذکر شد: این پرونده پیچیدگی خاصی نداشت و کارهای صورت گرفته پیش پا افتاده بود و اگر بعد نظارتی با قدرت عمل می‌کرد این اتفاق صورت نمی‌گرفت.

وی با بیان اینکه یک نماینده باید اقتدار خود را داشته باشد و بتواند از مردم و کشورش دفاع کند، تاکید کرد: در این صورت شاهد تشکیل مجلس بسیار مناسبی خواهیم بود.

جوادی در پاسخ به این پرسش که در صورت راهیابی به مجلس در کدام کمیسیون فعالیت می‌کند، اظهار داشت: بنده قصد ورود به کمیسیون اقتصاد را دارم به این دلیل که پیش از این نمایندگان حوزه خراسان هیچ کدام در این حوزه وارد نشده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: به علت کار اقتصادی 25 سال با چالش‌ها و مشکلات این بخش آشنا هستم و همچنین می‌دانم که باید زیر ساخت‌ها در کجا اصلاح شود.

این فعال سیاسی متذکر شد: اجرای اصل 44 در ارتباط با خصوصی‌سازی بدون تعریف محور کار آغاز شد و با نخستین مواجهه به فکر اصلاح آن می‌افتیم این در صورتی است که باید ابتدا اصلاح و سپس اجرایی شود.

وی با بیان اینکه هیچ حربه‌ای برنده‌تر از اقتصاد نیست اعلام کرد: در حوزه اقتصاد روزی با چهار هزار تومان مؤسسه‌ای را راه‌اندازی کردیم و امروز تنها پنج هزار نفر در این مؤسسه شاغل هستند و این نشان توسعه یافتگی است.

انتهای پیام/‌ش20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic