فرماندار اراک:
انتخابات نماد حضور مقتدرانه ملت در پاسداری از ارزش‌هاست

خبرگزاری فارس: فرماندار اراک حضور مردم در انتخابات 12 اسفند را نماد حضور مقتدرانه ملت ایران برای پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام دانست.

خبرگزاری فارس: انتخابات نماد حضور مقتدرانه ملت در پاسداری از ارزش‌هاست

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک مسلم پورقاسمیان امروز در جشن تکلیف سیاسی رای‌اولی‌های اراک اظهار داشت: شرکت پرشور مردم در انتخابات ضمن نمایش همبستگی و پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های نظام موجب یاس و ناکامی دشمنان در دستیابی به اهداف پلیدشان خواهد شد.

وی با بیان اینکه 12 اسفند روز خلق حماسه‌ای دیگر در نظام اسلامی است، تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با بصیرت سیاسی بالا شرایط حساس کشور را به خوبی درک کرده و به تلاش‌‌های دشمنان برای اخلال در انتخابات واقفند.

فرماندار اراک ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی برنامه‌های زیادی را برای مخدوش کردن فضای انتخاباتی پیش‌بینی کرده‌اند و این امر انتخابات مجلس نهم را از اهمیت بسیار زیادی برخوردار کرده است، به همین دلیل همه مردم باید بر اساس وظیفه دینی و شرعی خود در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند.

پورقاسمیان با اشاره به اینکه دشمنان در تلاشند تا مردم را به وسیله تحریم و فشارهای سیاسی دچار یاس و ناامیدی کنند، گفت: انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی عرصه نمایش عزت، قدرت، مردم سالاری ایران عزیز است و مردم باید با حضور خود در پای صندوق‌های اخذ رای توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

وی حضور حماسی و شورانگیز مردم در انتخابات را سرنوشت ساز و عزت‌آفرین دانست و اظهار کرد: رای اولی‌ها باید همانند سایر قشرهای مردم با حضور پررنگ و آگاهانه در انتخابات ولایت پذیری خود را به اثبات برسانند.

انتهای پیام/س20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات