رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری خبر داد
فعالیت 15 هزار نیروی اجرایی انتخابات در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری از فعالیت 15 هزار عامل اجرایی در برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت 15 هزار نیروی اجرایی انتخابات در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، یزدان جلالی بعدازظهر امروز در شانزدهمین نشست ستاد انتخابات این استان، اظهار داشت: بر اساس جدول زمان‌بندی تنظیم شده اطلاع‌رسانی انتخابات این استان تاکنون اجرای هیچ برنامه‌ای به تعویق نیفتاده است.

وی افزود: به‌منظور برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی استقرار 657 شعبه اخذ رأی در این استان در نظر گرفته شده است که از این تعداد 188 شعبه در حوزه انتخابیه شهرکرد، 146 شعبه در حوزه انتخابیه لردگان، 241 شعبه در حوزه انتخابیه اردل و 85 شعبه نیز در حوزه انتخابیه بروجن پیش‌بینی شده است.

جلالی با اشاره به شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی حوزه‌های چهار گانه انتخابات این استان، گفت: از مجموع 241 شعبه اخذ رأی در شهرستان اردل 55 شعبه شهری و 184 شعبه روستایی، حوزه انتخاباتی لردگان 19 شعبه شهری و 127 شعبه روستایی، حوزه انتخابی شهرکرد 127 شعبه شهری و 61 شعبه روستایی و در حوزه انتخابی بروجن 59 شعبه شهری  26 شعبه روستایی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در شهرکرد 180 شعبه ثابت و هشت شعبه سیار، حوزه لردگان 60 شعبه سیار و 86 شعبه سیار، حوزه اردل 141 شعبه ثابت و 100 شعبه سیار، بروجن 71 شعبه ثابت و 14 شعبه سیار در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به تعداد نامزدهای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان، گفت: تعداد داوطلبان کاندیدای مجلس شورای اسلامی در این استان 61 نفر بود که تاکنون 15 نفر از این افراد انصراف داده‌اند.

جلالی از فعالیت 15 هزار عامل اجرایی در برگزاری این انتخابات خبر داد و گفت: مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهرستان بروجن فراهم شده و امیدواریم شاهد برگزاری یک انتخابات خوب و سالم در این استان باشیم.

وی ادامه داد: افزون بر یک هزار و 400 خودرو برای روز انتخابات در نظر گرفته شده است که تاکنون 962 خودروی دولتی آماده ارائه خدمت است.

انتهای پیام/ی20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات