مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) - قم
مدال طلای سنگین وزن به باباجان زاده رسید/ قاسمی نقره ای شد

خبرگزاری فارس: مدال طلای سنگین وزن مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) به باباجان زاده از ایران رسید.

خبرگزاری فارس: مدال طلای سنگین وزن به باباجان زاده رسید/ قاسمی نقره ای شد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رقابت های روز دوم و پایانی هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) که از روز گذشته در سالن شهیدحیدریان قم اغاز شده است با برگزاری دیدارهای فینال 4 وزن دوم پیگیری شد که در دیدار فینال وزن 120 کیلوگرم بشیر باباجان زاده با برتری در سه تایم و با نتایج (صفر بر یک)، (یک بر صفر) و (یک بر صفر) مقابل امیر قاسمی منجزی مدال طلای این وزن را بر گردن آویخت. ب

اباجان زاده پس از استراحت در دور نخست ماکسیم پروخوروف از آذربایجان را در 2 تایم و با نتیجه 4 بر صفر مغلوب کرده بود و در دور سوم نیز در 2 تایم با نتیجه 2 بر صفر از سد آتیلا گوزل از ترکیه گذشت و راهی دیدار پایانی شد. وی در فینال نیز با برتری مقابل امیر قاسمی منجزی از ایران نشان طلا را بر گردن آویخت.

رده بندی وزن 120 کیلو به شرح زیر است: 1- بشیر باباجان زاده (ایران) 2- امیر قاسمی منجزی (ایران) 3- بهنام مهدی زاده (ایران) و آتیلا گوزل (ترکیه) 5- علی خلج (ایران) و ماکسیم پروخوروف (آذربایجان)

به کشتی‌گیران اول تا سوم اوزان هفتگانه این مسابقات به ترتیب 4 هزار، 3 هزار و 1500 هزار دلار جایزه اهداء می‌شود.

همچنین، به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 6، 4 و 3 هزار دلار پاداش تعلق می‌گیرد.

هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) روزهای 6 و 7 اسنفدماه با حضور کشتی‌گیران داخلی و 5 کشور خارجی در سالن شهید حیدریان قم برگزار ‌شد.

انتهای پیام/م


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات