یکشنبه 7 اسفند 1390  10:14 ب.ظ
توسط: مینا ب

کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس در مشهد:
احزاب کارکرد خود را در مجلس نیز حفظ کنند

خبرگزاری فارس: نامزد انتخاباتی دوره نهم مجلس شورای اسلامی در مشهد گفت: احزاب باید کارکرد خود را در طول مجلس نیز داشته باشند.

خبرگزاری فارس: احزاب کارکرد خود را در مجلس نیز حفظ کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، غلامحسین صاحبی عصر امروز در جلسه پرسش و پاسخ مردم با سه کاندیدای مجلس شورای اسلامی در مسجد صنعتگران مشهد اظهار داشت: احزاب متأسفانه کارکرد حزبی خود را در طول عمر مجلس ندارند و تنها در زمان انتخابات به فعالیت می‌پردازند و این عیب همیشه بر احزاب وارد بوده است.

وی افزود: همچنین نبود برنامه مدون احزاب سبب سردی در فضای انتخابات شده و در زمان انتخابات باید هزینه زیادی برای آوردن مردم به صحنه صورت گیرد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه آستان قدس نعمتی برای خراسانی‌هاست، تصریح کرد: انتظارات بیشتری در بحث‌های فرهنگی وجود دارد و آستان قدس رضوی باید بیشتر به این مقوله رسیدگی کند.

وی توضیح داد: وظیفه آستان قدس‌رضوی تنها ساخت و ساز اطراف حرم نیست بلکه باید به مشکلاتی که در چند کیلومتری حرم مطهر به لحاظ فقر فرهنگی وجود دارد با اصلاح زیر ساخت‌ها و همچنین برطرف کردن وضعیت املاک اوقافی از مهم‌ترین اولویت‌های آستان قدس رضوی محسوب می‌شود اقدام کند.

صاحبی در ارتباط با تخلف‌های اخیر بانکی در کشور متذکر شد: قطعاً چنین تخلفاتی به دلیل نبود نظارت صحیح بر اجرای قوانین است که من در این چنین مواقعی کوتاه نیامده و تا انتها ادامه می‌دهم.

وی اظهار داشت: هر روز در روزنامه‌ها اسامی، لیست‌ها و همایش‌هایی در پیشبرد اهداف جبهه‌های مختلف صورت می‌گیرد و این حق یک کاندیداست که برنامه‌های خود را زودتر اعلام کند.

این نامزد انتخاباتی دوره نهم مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در ارتباط با هزینه‌ها هم تاکنون پنج میلیون هزینه شده و تا هشت میلیون تومان پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه کمیسیون کشاورزی انتخاب بنده است، گفت: چون بسیاری از قوانین در بخش تولید نیاز به بازنگری دارد و مشکلات اساسی در تشکل‌های تولیدی واسطه‌ها هستند که سود سرشاری را کسب می‌کنند.

صاحبی تاکید کرد: همچنین در بحث صادرات نیز مشکلات عدیده‌ای در کشور وجود دارد که باید در این زمینه نیز چاره‌اندیشی شود.

انتهای پیام/س10


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات