معاون استاندار خراسان جنوبی:
آمار دقیقی از فعالیت سمن‌ها در خراسان جنوبی موجود نیست

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر آمار دقیقی از فعالیت سمن‌ها در استان موجود نیست که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

خبرگزاری فارس: آمار دقیقی از فعالیت سمن‌ها در خراسان جنوبی موجود نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد ابراهیم افشاری عصر امروز در کارگروه بانوان و خانواده استان اظهار داشت: در راستای فعالیت بیشتر سمن ها باید ساماندهی آنها در ادارات و سازمان‌ها در دستور کار و اولویت باشد.

وی از تهیه بانک اطلاعاتی سمن‌های استان خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی سمن‌های استان در راستای بهره‌گیری بیشتر از سمن‌های فعال در سطح استان‌ها تهیه می‌شود.

* سازمان‌ها و ادارات اقدام به صدور مجوز سمن‌ها می‌کنند

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در حال حاضر سازمان‌ها و ادارات نیز اقدام به صدور مجوز سمن‌ها می‌کنند.

افشاری با اشاره به بانک اطلاعاتی سمن‌های استان یادآور شد: شناسایی توانمندی و ظرفیت‌های سمن‌ها باید در این بانک اطلاعاتی گنجانده شود.

وی افزود: در مرحله نخست باید آمار و ارقام صحیحی از فعالیت سمن‌های موجود در استان تهیه شده و سپس کیفیت کار این سمن‌ها به ثبت برسد.

* سمن‌های فعال در سطح استان ساماندهی شوند

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی بر ساماندهی سمن‌های فعال در سطح استان تاکید کرد و گفت: در این راستا مدیران دستگاه‌ها موظف هستند سمن‌های فعال را در سطح استان شناسایی کرده و به کارگروه فرهنگی استان ارائه دهند.

افشاری یادآور شد: ضرورت گسترش فعالیت سمن‌ها و حساسیت کار این سمن‌ها باید مورد توجه باشد زیرا اقداماتی که توسط دستگاه‌ها با هزینه سنگینی اجرا می‌شود توسط سمن‌ها با حداقل هزینه انجام می‌شود.

انتهای پیام/آ20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات