اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
12 اسفند تجلی حضور مردم در پای صندوق‌های رٱی است

خبرگزاری فارس: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: 12 اسفند تجلی حضور حماسی ملت انقلابی و متعهد نظام مقدس جمهوری اسلامی در پای صندوق‌های رٱی است.

خبرگزاری فارس: 12 اسفند تجلی حضور مردم در پای صندوق‌های رٱی است

 به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آمده است: امروز سرنوشت کشور ایران اسلامی در دستان ملتی غیور و آزاده است که بی‌تردید 12 اسفند 90 آوردگاه حماسه‌ای دیگر از جنس آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است.

‌این بیانیه اضافه کرده است: اینک که به فرموده مقام معظم رهبری، ایران عزیز الگوی بیداری اسلامی و انقلابی در سراسر جهان شده است، این حضور تبلوری والاتر می‌یابد و یقینا مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در گزینش وکلای صالح مردم در مجلس نهم باید مورد توجه قرار گیرد شامل ولایت‌مداری، بصیرت، کارآمدی، توجه به مصالح ملی، قانونمداری و خردورزی، عدم وابستگی فکری و اعتقادی به کانون‌های نامشروع قدرت و ثروت، تبری از فتنه و جریانات انحرافی، تجارت ارزنده در عرصه‌های مسئولیت‌پذیری و... است.

‌اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، از آحاد مردم به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر، ادیبان، جامعه رسانه‌ای و خبرنگاران، نویسندگان، انجمن‌ها، سمن‌ها، اصناف و تمام سربازان فرهنگی دعوت می‌کند در روز 12 اسفند به  پاس‌ ارزش‌های انقلاب اسلامی، یک‌دل و یک‌صدا در پای صندوق‌های رأی حضور به‌هم رسانده و مانند همیشه ادامه راه پرافتخار انقلاب اسلامی را استمرار بخشند و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از طمع‌ورزی‌های خصمانه ناامید کنند.

انتهای پیام/‌ش30


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic