حجت‌الاسلام صدیقی:
حضور مردم در انتخابات به خاطر تبعیت از ولایت بود

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت تهران گفت: حضور مردم در انتخابات برای تبعیت از دستور ولی فقیه بود.

خبرگزاری فارس: حضور مردم در انتخابات به خاطر تبعیت از ولایت بود

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین حجت‌الاسلام کاظم صدیقی عصر امروز در مراسم ختم مهندس امیر انصاری برادر مدیرکل دادگستری استان قزوین که در مسجد محمد رسول‌الله قزوین برگزار شد، اظهار کرد: امروز کارکردن در جبهه‌های اقتصادی، علمی، فرهنگی و عمرانی مانند کارکردن در جبهه نبرد سخت است و تمام افرادی که در جبهه‌های علمی و هسته‌ای در حال فعالیت هستند مانند خار در چشمان دشمنان قرار گرفته‌اند.

صدیقی عنوان کرد: هنر انقلاب و اسلام این است که انسان‌های مؤمن را در درون خود قرار می‌دهد، یکی از این انسان‌های مؤمن، شهید مجید شهریاری دانشمند هسته‌ای کشورمان است که تمام وجودش عشق به امام حسین(ع) بود و در سنگر هسته‌ای نیز خوش درخشید.

امام جمعه موقت تهران در توصیف مؤمنان افزود: مؤمنان چون شیران روز و پارسایان شب در حفظ انقلاب اسلامی در حال تلاش و کوشش هستند.

صدیقی با بیان ویژگی‌های مؤمنان اظهار کرد: مؤمنان کسانی هستند که باری بر دوش دیگران نمی‌گذارند و وجودشان برای دیگران مفید و کارگشا می‌باشد و پیوسته در حال خدمت به خلق خدا هستند.

صدیقی در ادامه خاطر نشان کرد: کشور ایران در پناه قرآن و امام زمان است، آحاد مردم سربازان دین اسلام هستند و جوهری که بر انگشتان مردم در پای صندوق‌های رأی حک شد، حکم گلوله‌ای را داشت که در زمان جنگ توسط بسیجیان بر قلب دشمن نواخته می‌شد.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات برای تبعیت از دستور ولی فقیه بود و این مهم نشان می‌دهد که مردم توجهی به حزب‌های چپ و راست ندارند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با بیان نصایح دینی عنوان کرد: انسان‌های بزرگ همه را بزرگ می‌بینند و نه کسی را می‌رنجانند و نه از دست کسی رنجیده خاطر می‌شوند، نمونه بارز این صفت در نزد رسول اکرم (ص) مشاهده می‌شود، ایشان وقتی که مورد اذیت و آزار کفار قرار می‌گرفت و با تنی زخمی به خانه می‌رفت عذر افراد خاطی را از خداوند طلب می‌کرد و این نشان از بزرگی است که امروز نیز این شیوه مردان خدا مانند شهریاری‌ها و احمدی‌روشن‌هاست که برای خدا جهاد کردند.

صدیقی عنوان کرد: عبادت به تنهایی نمی تواند انسان را به سر منزل مقصود برساند لذا باید خدمت به خلق خدا را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

صدیقی بیان کرد: اگر تقوا پیشه کنیم خداوند نور علم را در درون ما روشن می‌کند، کسب علم باید با نیت عزت برای جامعه اسلامی، بی‌نیازی کشور از بیگانگان باشد لذا باید نیات خود را در کسب علم برای خدا و انقلاب قرار دهیم.

مجموعه خبرگزاری فارس استان قزوین نیز به مدیرکل محترم و زحمت‌کش استان قزوین، آقای جمال انصاری تسلیت عرض می‌کند.

انتهای پیام/ش10


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات