به همت جهاد دانشگاهی اردبیل
کارگاه استقرار نظام پیشنهادی در دستگاه‌های دولتی برگزار شد

خبرگزاری فارس: به همت جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل نخستین کارگاه استقرار نظام پیشنهادی در دستگاه‌های دولتی برگزار شد.

خبرگزاری فارس: کارگاه استقرار نظام پیشنهادی در دستگاه‌های دولتی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این برنامه که عصر امروز و با حضور معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی رئیس جمهور برگزار شد، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: برگزاری چنین کارگاهی ضروری به نظر می‌رسید تا مدیران و کارشناسان ما با اهداف و سیاست‌های این مجموعه آشنا شوند.

اکبر قاسمی تصریح کرد: انتظار می‌رود نتیجه این کارگاه اجرای طرح استقرار نظام پیشنهادات در دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی خدمت‌رسانی آسان به مردم را از اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: با اجرای این طرح در دستگاه‌های اجرایی شاهد افزایش کیفیت خدمات‌رسانی و سود بیشتر می‌باشیم.

قاسمی در ادامه خاطر نشان کرد: با استقرار نظام پیشنهادی در دستگاه‌های دولتی از 19 سال پیش به تدریج و در دو مرحله برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌ها ابلاغ شده و جهاد دانشگاهی نیز پیشرو در این زمینه تاکنون به وظیفه و رسالت خود عمل کرده است.

این مسئول از این مجموعه به عنوان یک نهاد علمی، فرهنگی و پژوهشی تأثیرگذار یاد کرد و ادامه داد: آن چه که در نظام پیشنهادی در دستگاه‌های دولتی یک اصل است توجه به خواسته مردم به ویژه ارباب رجوع در رفع مشکلات و معایب نظام اداری است.

به گزارش فارس، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل استقرار این نظام را به حل بسیاری از مشکلات بروکراسی اداری و مجموعه‌های پیچیده مدیریتی کمک کرده و سبب می‌شود بسیاری از امور در نظام اجرایی تسهیل شود.

قاسمی در ادامه سخنان خود بیان داشت: در سال‌های اخیر و با رفع بسیاری از نواقص و راهکارهای مؤثر اجرایی روند نظام اداری و پاسخگویی به ارباب رجوع شکل و ساختار واقعی و حقیقی گرفته و شاهد کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌های بسیاری در این حوزه هستیم.

در پایان این کارگاه شرکت‌کنندگان با نحوه صحیح و درست عملکرد نظام پیشنهادی در دستگاه‌های دولتی آشنا شدند.

انتهای پیام/ی20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات