درگیری لفظی دایی با یک خبرنگار در نشست خبری
دایی: سؤالت مسخره‌ بود، حتما از روزنامه استقلال هستی!

خبرگزاری فارس: سرمربی راه‌آهن که تیمش را مستحق برتری برابر استقلال می‌دانست در نشست خبری با یکی از خبرنگاران به طور لفظی درگیر شد.

خبرگزاری فارس: دایی: سؤالت مسخره‌ بود، حتما از روزنامه استقلال هستی!

به گزارش خبرگزاری فارس،‌علی دایی پس از تساوی ۲ بر ۲ راه‌آهن و استقلال گفت: بازیکنان ما خیلی بهتر از استقلال بازی کردند و مستحق برد بودیم. نتیجه مساوی چیزی از ارزش‌های بازیکنان من کم نمی‌کند. ۵ بازیکن مصدوم داشتیم که ۳ نفر از آنها بازیکنان کلیدی ما بودند، با این حال خیلی بهتر از استقلال بازی کردیم و باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم.

وی درباره قضاوت محسن قهرمانی تصریح کرد:‌ درباره داوری باید چه بگویم؟ در طول ۹۰ دقیقه چند بار به نفع ما سوت زد؟ همه سوت‌های داور به سود استقلال بود. بازیکن من در دو قدمی من توپ را بدون خطا می‌گیرد اما داور مرا تهدید به اخراج می‌کند. شما آن صحنه را ۲۰۰ بار ببینید. این هم جزء فوتبال ما است.

سرمربی راه‌آهن‌ درباره مشکلاتی که امروز فوتبال ایران با آن درگیر است، اظهار داشت: ‌فقط می‌توانم دعا کنم که همه چیز درست شود و فوتبال ایران این لحظات حساس را به خوبی پشت سر بگذارد. امیدوارم بهترین تصمیم گرفته شود و ما موفق شویم.

دایی در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه در این فصل بازی‌های برده را با تساوی عوض کرده‌اند و آیا این بخاطر این است که او به دنبال برد است و تساوی نمی‌خواهد، گفت: در بازی‌های قبل اتفاقات خاصی افتاد و در دیدار با نفت با آبادان پس از وقت تلف شده گل خوردیم که من درباره این نمی‌توانم کاری کنم اما امروز استقلال در نیمه اول فقط یک فرصت داشت و در نیمه دوم هم موقعیت گل نداشت و چند ضربه کاشته و کرنر زد.

وی اضافه کرد: با بازیکنانی گام به میدان گذاشتیم که شاید خیلی از آنها را نشناسید. اگر بازیکنان ما تجربه داشتند بازی را بهتر تمام می‌کردیم. در صحنه گل دوم استقلال نیازی نبود که در نزدیک منطقه کرنر خطا بدهیم.

دایی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه خودش در طول ۹۰ دقیقه کنار خط می‌ایستد و دستیارانش این کار را انجام نمی‌دهند اظهار داشت: شما ظاهرا من را تحت نظر داشتید. خیلی از مربیان دنیا کنار خط می‌آیند، حتما شما که این سؤال را می‌پرسید از روزنامه استقلال هستید. همکاران من می‌گویند فلان بازیکن را تعویض کن و ما با هم مشورت می‌کنیم.

سرمربی راه‌آهن که از این سؤال ناراحت شده بود، ادامه داد: شما بجای این سؤال‌ها باید گزارش تان را بنویسید. این سوال شما مسخره بود.

کسی که این سؤال را پرسیده بود خطاب به دایی گفت که شما انتقاد را دوست ندارید که سرمربی راه‌آهن در پاسخ گفت،‌ "برو بیرون آقا"

دایی از مسئولان برگزاری نشست خواست که پیگیری کنند که آیا فرد سؤال کننده خبرنگار بوده یا نه.

سرمربی راه‌آهن پس از خروج این فرد از جایش برخاست تا ببیند آن شخص چه کسی بوده است و به همین دلیل محل نشست خبری را ترک کرد اما بگومگوی این دو در بیرون از سالن کنفرانس نیز ادامه داشت.

انتهای پیام/م


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات