با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل
ارتقای اسلام‌آباد قدیم به شهر اعلام عمومی شد

خبرگزاری فارس: با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل تبدیل روستای اسلام‌آباد قدیم از توابع شهرستان پارس‌آباد به شهر با حضور اهالی اعلام عمومی و رسمی شد.

خبرگزاری فارس: ارتقای اسلام‌آباد قدیم به شهر اعلام عمومی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم که عصر امروز در مسجد جامع شهر اسلام‌آباد قدیم برگزار شد، ایرج بیگدلو اظهار داشت: به دنبال درخواست منطقی و معقول اهالی در سفر چهارم رئیس جمهور مبنی بر ارتقای این روستا به شهر پیگیری‌های لازم با مساعدت مسئولان کشوری انجام شد و بالاخره چند روز پیش تبدیل اسلام‌آباد قدیم به شهر مورد موافقت قرار گرفته و به صورت رسمی از طریق وزارت کشور ابلاغ شد.

وی با اشاره به شادی و سرور اهالی در ارتقای این منطقه به شهر تصریح کرد: انتظار می‌رود این شور و شعف به پیشرفت و توسعه این شهر جدید کمک کرده و اهالی خود در آبادانی و بالندگی منطقه کوشا باشند.

بیگدلو نقش شهرداران را در توجه به عمران و توسعه واقعی با استفاده از منابع درآمدی و مشارکت مردمی را یادآور شد و خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود شهرداری این شهر نیز از هم اکنون با برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی مناسب به کارهای اساسی و زیربنایی روی آورده و اسباب همراهی و مشارکت مردم را به شکل مناسب فراهم آورد.

به گزارش فارس، معاون عمرانی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود شأن و شخصیت مدیران اجرایی را در خدمتگزاری بیشتر به مردم برشمرد و اضافه کرد: امروز مردم ما در تمام صحنه‌ها به ویژه صحنه دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن در صحنه حاضر شده و با تمام وجود از نظام اسلامی پشتیبانی کردند و در شأن چنین ملتی است که خادمان آن بهترین و شایسته‌ترین خدمات را انجام دهند.

وی خدمتگزاری صادقانه را معیاری در عمل به وظیفه و رسالت واقعی توصیف کرد و ادامه داد: مردم ما در 12 اسفند امسال و همچنین 22 بهمن نشان دادند که در طریق انقلاب مدافع دستاوردهای نظام و ولایت فقیه هستند.

بیگدلو در ادامه گفت: در شأن و شعور چنین ملتی برجسته‌ترین خدمات و همراهی‌ها را باید شاهد باشیم چرا که دشمن زبون تلاش می‌کند بین ملت و حاکمیت گسست ایجاد کند.

در این مراسم برنامه‌های شاد و متنوعی برگزار و اهالی تبدیل روستای اسلام‌آباد قدیم به شهر را جشن گرفتند.

انتهای پیام/ی20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات