مدیر موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم و اهل‌بیت (ع) کشور:
200 هزار نفر از کلاس‌های موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم بهره‌مند هستند

خبرگزاری فارس: مدیر موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم و اهل‌بیت (ع) کشور گفت: 200 هزار نفر از کلاس‌های موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم بهره‌مند هستند.

خبرگزاری فارس: 200 هزار نفر از کلاس‌های موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم بهره‌مند هستند

دکتر سید محمدمهدی طباطبایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر کنگان اظهار داشت: گسترش فرهنگ قرآنی امر مهمی در جامعه است و امیدوار هستیم در تمام شهرها و روستاهای کشور شاهد ترویج تعالیم اصیل قرآنی باشیم.

مدیر موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم و اهل‌بیت (ع) کشور با اشاره به فعالیت چشمگیر این موسسه افزود: در حال حاضر 600 موسسه و 47 مدرسه قرآنی در کشور زیر نظر این موسسه فعالیت می‌کنند.

طباطبایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 200 هزار نفر در کل کشور در سنین مختلف از کلاس‌های قرآنی در زمینه روخوانی، روانخوانی، حفظ، تجوید، مفاهیم، تفسیر، احکام و روایت و ... بهره‌مند و افزون بر 10 هزار مربی و 4000 کارمند کار تعلیم و مدیریت موسسات را بر عهده دارند.

وی اضافه کرد: تا کنون به همت این موسسه 250 عنوان کتاب قرآنی توسط این موسسه چاپ و در اختیار علاقه‌مندان قرآن قرار گرفته است.

این مسئول قرآنی یادآور شد: به همت این موسسه ماهنامه نسیم وحی نیز بصورت مکستمر با محتوای دینی – قرآنی با توزیع در کل موسسات در سراسر کشور در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.

طباطبایی گفت: بالا بردن کمی و کیفی برنامه‌های قرآنی و تجهیز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موسسات قرآنی از اولویت‌های مهم کاری است.

وی افزود: این موسسه تلاش خواهد کرد تا دغدغه رهبری در مسائل قرآنی را مرتفع کند.

مدیر موسسه جامعه‌القرآن‌الکریم و اهل‌بیت (ع) کشور همچنین از خانواده‌ها خواست تا در آموزش قرآن کریم به فرزندان خود بسیار جدیت ورزند.

انتهای پیام/ی20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic