دبیر مجمع علما و فضلای دامغان:
مردم نمایندگان اصلاح‏طلب مجلس هشتم را کنار زدند

خبرگزاری فارس: دبیر مجمع علما و فضلای شهرستان دامغان گفت: مردم به نمایندگان اصلاح‏طلبی که در مجلس هشتم حضور داشتند، دوباره رای ندادند و آنها را کنار زدند.

خبرگزاری فارس: مردم نمایندگان اصلاح‏طلب مجلس هشتم را کنار زدند

به گزارش خبرگزاری فارس از دامغان، حجت‏الاسلام عباسعلی توحیدی‏فر ظهر امروز در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک بوستان دامغان اظهار کرد: انتخابات مجلس نهم پس از 33 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور و مشارکت 2/64 درصد مردم همراه بود که جای تقدیر و تشکر فراوان از این ملت فهیم و هوشمند وجود دارد.

وی یادآور شد: به برکت صداقت این ملت که خداوند عطا فرمود با شدیدترین فشارها و تحریم‏ها از سوی دشمن علیه ملت ایران توانستیم انتخاباتی عظیم برگزار و یک حماسه بزرگ خلق کنیم.

دبیر مجمع علما و فضلای شهرستان دامغان تصریح کرد: حضور و مشارکت ملت ایران در انتخابات مجلس نهم سبب شد که تهدیدهای دشمنان علیه ملت ایران فروکش کرده و از توطئه‏های خود عقب‏نشینی کنند.

وی اضافه کرد: اشتون نماینده اتحادیه اروپا از ایران خواست که بر سر مسئله هسته‏ای سر میز مذاکره بنشینند و این حرکت یک امتیاز برای ملت ایران به حساب می‏آید.

توحیدی‏فر افزود: بر اساس آمار ارائه شده 74 در صد از نمایندگان راه یافته به مجلس نهم، نمایندگان اصول‏گرا بوده که این دسته از نمایندگان بر مبانی اسلام و انقلاب اسلامی به صورت 100 درصد پایبند هستند.

وی از تعدیل حضور نمایندگان اصلاح‏طلب در این دوره از مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار کرد: در مجلس نهم فقط 20 درصد از نمایندگان اصلاح‏طلب هستند.

دبیر مجمع علما و فضلای شهرستان دامغان ادامه داد: مردم به نمایندگان اصلاح‏طلبی که در مجلس هشتم حضور داشتند دوباره رای ندادند و آنها را با ندادن رای کنار زدند.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان اصلاح‏طلب فعلی راه یافته به خانه ملت در مجلس نهم نمایندگان اصلاح‏طلب مخالف نظام و انقلاب اسلامی ایران نخواهند بود بلکه تفاوت زیادی با نمایندگان اصلاح‏طلب در ادوار مختلف مجلس به ویژه مجلس ششم و هشتم دارند.

دبیر مجمع علما و فضلای شهرستان دامغان تصریح کرد: اصلاحات با انگیزه بیمار‏گونه وارد صحنه شد و به همین منظور امروز اصلاحات از سرنوشت خوبی در جامعه برخوردار نیست.

وی افزود: 11 در صد از نمایندگان مجلس نهم را نمایندگان مستقل تشکیل داده‏اند که این عده از نمایندگان راه پیدا کرده به مجلس نهم وابسته به هیچ گروه و حزب سیاسی موجود در جامعه نیستند.

توحیدی‏فر اضافه کرد: مردم در کنار رای دادن به نمایندگان به حاکم شدن ارزش‏های انقلاب اسلامی ایران نیز رای دادند.

وی به حضور و مشارکت مردم استان سمنان در انتخابات مجلس نهم اشاره کرد و افزود: حضور و مشارکت بالای مردم استان سمنان در انتخابات بار دیگر مردم این استان ولایت‏مدار را در کشور ممتاز و نمونه کرده است.

دبیر مجمع علما و فضلای شهرستان دامغان از کاندیداهایی که نتوانستند رای کافی را به دست آورند خواست تا با نمایندگانی که موفق به کسب آرا شدند، در راستای رشد و  توسعه شهرستان‏های خود همکاری و همراهی کنند.

انتهای پیام/س10


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات