دوشنبه 22 اسفند 1390  09:24 ب.ظ
توسط: مینا ب

امام جمعه کرمانشاه:
شهدا پشتوانه نظام و انقلاب هستند

خبرگزاری فارس: امام جمعه کرمانشاه گفت: شهدا پشتوانه نظام و انقلاب هستند و همه موهبت‌های به وجود آمده نتیجه انقلاب و جانفشانی آنها بوده است.

خبرگزاری فارس: شهدا پشتوانه نظام و انقلاب هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در همایش صیانت اجتماعی که ظهر امروز در تالار سپهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: امام  راحل شخصیت جامعی داشتند که به همه شئون جامعه توجه می‌کردند لذا از همان سال 42 در بحبوحه فعالیت‌های انقلابی خواستار رسیدگی به امور خانواده شهدا شدند.

وی با اشاره به قطعیت و صدور فرمان تاسیس این سازمان به عنوان بنیاد شهید توسط امام خمینی (ره) تصریح کرد: شهید ابوترابی از جمله افراد موثر در رسیدگی به خانواده شهدا بود.

امام جمعه کرمانشاه افزود: امروز به پشتوانه شهدا این نظام و همه ارزش‌های آن باقیمانده و اگر ما به جایی رسیده‌ایم بیانگر این مطلب است که ایران در بیداری اسلامی منطقه تاثیر بسزایی داشته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه ضافه کرد: در گذشته ایران زیر سلطه استعمارگران بود و همه آنان از سرمایه‌های ایران استفاده می‌کردند و این در حالی است که امروز ایران به جایی رسیده که با تحریم نفتی کشورهای مستکبر باعث ضربه‌زدن به اقتصاد آنها شده است.

علما تاکید کرد: اکنون ما باید قدردان این فضا و موقعیت باشیم و از آن محافظت کنیم و به این مسئله توجه داشته باشیم که انقلاب ما اعتبار پیدا کرده و ما نباید از این موضوع غافل باشیم چرا که خون هزاران شهید به پای این موقعیت‌ها ریخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: ما باید با جان و دل آنچه را که در توان داریم برای انقلاب و شهدا صرف کنیم که شهدا تحولی در جامعه ما ایجاد کرده‌اند و تا به امروز نیز ماندگار است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ادامه داد: همه موهبت‌های به وجود آمده نتیجه انقلاب و جانفشانی شهیدان بود.

وی با اشاره به شهادت دانشمندان ایرانی چون احمدی روشن تصریح کرد: این ارزش‌ها باید برای این نظام حفظ شود و به نسل‌های دیگر منتقل شود.

انتهای پیام/آ20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic