دوشنبه 22 اسفند 1390  09:24 ب.ظ
توسط: مینا ب

به همت اوقاف و امور خیریه‌
خبرنگاران فعال قزوین در عرصه وقف تقدیر شدند

خبرگزاری فارس: خبرنگاران فعال رسانه‌های گروهی استان قزوین که در طول سال جاری بهترین عملکرد در زمینه ترویج وقف را داشتند مورد تجلیل قرار گرفتند.

خبرگزاری فارس: خبرنگاران فعال قزوین در عرصه وقف تقدیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، در مراسمی که امروز در حسینیه امینی‌های قزوین با حضور اصحاب رسانه قزوین برگزار شد، خبرنگاران فعالی که بیشترین همکاری را با اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین داشتند مورد تجلیل قرار گرفتند.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین در این مراسم ضمن بیان برخی از موفقیت‌های خبرنگاران قزوینی در مسابقات مختلف کشوری عنوان کرد:‌ خبرنگاران قزوینی از توانمندی‌های بالایی برخوردارند به طوری که در سال جاری و سال‌های گذشته شاهد موفقیت‌های این افراد در رقابت‌های مهم کشوری در عرصه خبری هستیم، لذا این انتظار می‌رود که از خبرنگاران بخواهیم تا توانمندی‌های خود را به کار ببندند.

علی علی‌محمدی اذعان کرد:‌ گاهی شاهد هستیم، بیش از اینکه بین رسانه‌های استان قزوین و سایر رسانه‌های کشور رقابت وجود داشته باشد، بین رسانه‌های محلی و استانی رقابت وجود دارد که این بیانگر سطح بالای خبری در استان قزوین است.

وی روش صحیح رقابت را رقابت با رسانه‌های کشوری دانست و خاطر نشان کرد: رسانه‌های محلی قزوین باید به این توانمندی برسند که بتوانند از ظرفیت‌های خود در جهت ارتقاء سطح استان در سطح کشوری استفاده کنند و این امر در آینده‌ای نه چندان دور محقق می‌شود.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین نیز در این مراسم با اشاره به برخی از ویژگی‌های یک خبرنگار فعال بیان کرد:‌ این قلمی که امروز در دست ماست از ارزش و اعتبار والایی برخوردار است.

وی ادامه داد:‌ همه ما در طول تاریخ شاهد افرادی بوده‌ایم که دست‌هایشان قلم شد و زبان‌هایشان از کار افتاد تا امروز این قلم به این ارزش و اعتبار برسد، لذا وقتی که این قلم با این اعتبار به دست افرادی چون من و خبرنگارانی چون شما افتاده است باید ارزش و قدر این قدرت را دانست.

علی محمدپور با بیان برخی از نمونه‌های رعایت بی‌طرفی در اخبار اظهار کرد:‌ گاهی شاهد این هستیم که برخی از ادارات و یا حتی خبرنگاران تعامل خبری را با برخی از افراد آن هم به دلیل همگون بودن شاکله‌های فکری مناسب می‌دانند در حالی که این درست نیست و باید با همه شاکله‌های فکری کار کرد تا بتوان به رسالت خبری خود دست یافت.

وی تصریح کرد:‌ رسیدن به جامعه ایده‌آل خبری جز با همکاری روابط عمومی‌ها و خبرنگاران امکان‌پذیر نیست لذا این توصیه را داریم که با رعایت این اصل اصول خبری را در جامعه به بهترین شکل حفظ کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از سه خبرنگار فعال در حوزه وقف خبرگزاری فارس استان قزوین تقدیر به عمل آمد.

خبرگزاری فارس استان قزوین در سال جاری بالغ بر 135 خبر از حوزه اوقاف و امور خیریه را در اخبار خود منعکس کرده است.

انتهای پیام/ش20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات