پنجشنبه 25 اسفند 1390  08:33 ب.ظ
توسط: مینا ب

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی:
در استان مرکزی 40 هزار و 800 فرصت شغلی ایجاد شد

خبرگزاری فارس: مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی از ایجاد 40 هزار و 800 فرصت شغلی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن‌ماه خبر داد.

خبرگزاری فارس: در استان مرکزی 40 هزار و 800 فرصت شغلی ایجاد شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، ناصر شیخی پیش از ظهر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار داشت: این میزان اشتغال‌زایی توسط مرکز آمار ایران راستی‌‌آزمایی شده و خوشبختانه استان مرکزی از استان‌های موفق کشور در زمینه ایجاد اشتغال به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: سهمیه امسال استان در ایجاد اشتغال بیش از 45 هزار فرصت شغلی بود که خوشبختانه سهم قابل توجهی از این رقم تحقق یافته است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی در راستای اجرای طرح مشاغل خانگی بیان داشت: در این طرح نیز از ابتدای سال جاری تاکنون 17 هزار نفر در سایت مشاغل خانگی ثبت‌نام کرده‌اند که 11 هزار و 607 مجوز ایجاد مشاغل خانگی برای متقاضیان صادر شده است.

شیخی افزود: از مجموع ثبت نام کنندگان هفت هزار و 517 نفر با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد و 500 میلیون تومان به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

به گفته وی از بین معرفی شدگان به بانک‌ها دو هزار و 18 نفر با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 200 میلیون ریال موفق به اخذ تسهیلات شده‌اند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: بر اساس مصوبات ابلاغی پرداخت تسهیلات خوداشتغالی در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/و۳۰


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic