در ایام نوروز انجام می‏شود
استقرار 2 پایگاه سلامت در محور هراز / رستوران‏های جاده شمال زیر ذره‏بین بهداشت

خبرگزاری فارس: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از ایجاد دو پایگاه سلامت در ایام نوروز در دو نقطه مهم محور هراز و زیر ذره‏بین بودن رستوران‏های جاده شمال خبر داد.

خبرگزاری فارس: استقرار 2 پایگاه سلامت در محور هراز / رستوران‏های جاده شمال زیر ذره‏بین بهداشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، مهدی معززی ظهر امروز در نشست مدیران شهرستان دماوند اظهار کرد: این دو پایگاه سلامت در شهر آبعلی و همچنین گردنه امامزاده هاشم (ع) مستقر می‏شوند‏.

وی ادامه داد: طرح‏های نوروزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند همچون سنوات گذشته، طرح‏ها و وظایف ذاتی خود را از 25 اسفند 90 تا 15 فروردین 91 به مرحله اجرا در می‏آورد.

معززی در تشریح بخش‏هایی از اقدامات نوروزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: مجموعه خدوم و زحمتکش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند در سه حوزه مختلف، خدمات خود را به مردم ارائه می‏دهد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند تصریح کرد: این حوزه‏های خدماتی را بخش‏هایی نظیر بهداشت، درمان و اورژانس پیش‏بیمارستانی 115 تشکیل می‏دهد.

وی از تداوم فعالیت‏های تخصصی بیمارستان‏های سطح شهرستان دماوند در ایام نوروز خبر داد و افزود: طبق برنامه‏های از پیش تعیین شده در ایام نوروز 91، همه دارندگان تخصص‏های درمانی اصلی همچون قلب، جراحی، داخلی، زنان و اطفال به طور کامل در دماوند حضور دارند.

معززی ادامه داد: علاوه بر این، بخش‏های تخصصی دیگری مانند دیالیز، سی.سی.یو، رادیولوژی و آزمایشگاه در طول مدت تعطیلات نوروزی سال 91 آماده ارائه خدمات به مردم شریف شهرستان دماوند است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند اضافه کرد: همچنین مراکز بهداشت و درمان مستقر در نقاط مختلف شهرستان دماوند نظیر رودهن، کیلان، سربندان و آبسرد نیز به طور 24 ساعته در این ایام آماده ارائه خدمات هستند.

وی از آمادگی کامل واحد بهداشت محیط این نهاد در ایام تعطیل خبر داد و افزود: از جمله بخش‏هایی که در ایام تعطیلات نوروزی به صورت 100 درصد برای مبارزه با بیماری‏ها، حیوان گزیدگی و رویارویی با هاری به صورت آماده‏باش در مناطق مختلف حضور دارند، واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند است.

معززی، رستوران‏های بین‏راهی جاده تهران ـ شمال را مراکزی زیر ذره‏بین شبکه بهداشت خواند و افزود: از دیگر اقدامات و البته مهمترین وظایف واحد بهداشت محیط شهرستان دماوند، سرکشی مداوم ماموران این بخش از رستوران‏های بین‏راهی در ایام مسافرت‏های نوروزی است.

انتهای پیام/ح20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic