به همت سازمان جوانان هلال احمر صورت می‌گیرد
راهنمایی مسافران نوروزی از طریق «شبکه تلفنی مهرگویان 6427» با صدای هنرمندان

خبرگزاری فارس: مشاور اجرایی سازمان جوانان هلال احمر از راهنمایی مسافران نوروزی با «شبکه تلفنی مهرگویان 6427-021» با صوت 50 نفر از هنرمندان و شخصیت‌های فرهنگی و مذهبی به منظور آموزش همگانی و پیشگیری از بروز حوادث در کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: راهنمایی مسافران نوروزی از طریق «شبکه تلفنی مهرگویان 6427» با صدای هنرمندان

نادر غنی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس با اشاره به فرا رسیدن نوروز 91 اظهار داشت: به منظور آموزش همگانی امداد، نجات و کمک‌های اولیه و پیشگیری از بروز حوادث و سوانح به ویژه در جاده‌ها شبکه تلفنی مهرگویان با همراهی بیش از 50 نفر از هنرمندان و شخصیت‌های فرهنگی و مذهبی کشور پیام‌های صورتی و تخصصی را تدوین و آماده پخش کرده است.

وی افزود: هموطنان می‌توانند در سراسر کشور از طریق تماس با شماره تلفن 6427-021 و واردن نمودن کدهای مورد نظر از یک سو پیام‌‌های امدادی و کمک‌های اولیه را شنیده و از سوی دیگر از طریق گوش کردن به پیام‌های فرهنگی مذهبی و ایرانگردی در ایام نوروز ساعات خوشی را سپری کنند.

مشاور اجرایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: جهت بهره‌مندی مسافران نوروزی، از کدهای این شبکه جهت وارد نمودن در سامانه تلفنی و آشنایی بیشتر با شبکه، «ویژه نامه مهرگویان» در یک هزار پایگاه راهنمای مسافرین نوروزی در مسیرهای سراسر کشور در دسترس قرار گرفته است.

غنی زاده افزود: تمام شخصیت‌های هنری، فرهنگی و مذهبی حاضر در این طرح به صورت خیرخواهانه و در راستای پیشگیری از بروز حوادث و سوانح برای هموطنان در این طرح مشارکت کرده‌اند.

وی بیان داشت: پیام سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این شبکه برای مسافران به ویژه در مسیرهای جاده‌ای دعوت به صبر، شکیبایی و رعایت نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی است.

مدیر شبکه تلفنی مهرگویان بیان کرد: مسافران نوروزی می‌توانند قبل از سفر به منظور اطلاع از نقاط پرخطر و گردشگری کشور با شبکه 6427 مهرگویان جوانان هلال‌احمر تماس گیرند تا آخرین اطلاعات مربوط به سفر از جمله توصیه‌های امدادی و اطلاعاتی را دریافت کنند.

غنی زاده ادامه داد: این سازمان برای اطلاع‌رسانی بیشتر و آگاهی مسافران نوروزی در مواقع بروز حوادث در زمینه امدادی در این ایام ویژه نامه مختص این شبکه را در تمام پست‌های نوروزی در دسترس قرار داده است.

مشاور اجرایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: باور ما در شبکه تلفنی مهرگویان، این است که ارتقای سطح دانش و آموزش امداد، کمک‌های اولیه و ایجاد نگرش پیشگیرانه در میان مردم منجر به کاهش بروز حوادث و سوانح و محدود کردن آسیب‌های ناشی از آنها خواهد شد.

انتهای پیام/


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic