شکاف میان جمهوری خواهان و دموکرات‌ها درباره اسرائیل

خبرگزاری فارس: طبق نظرسنجی که توسط موسسه "گالوپ" صورت گرفت، میزان حمایت از رژیم اسرائیل در میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان به یک اندازه نیست و جمهوری‌خواهان بیشتر از دموکرات‌ها با صهیونیست‌ها همدردی می‌کنند.

خبرگزاری فارس: شکاف میان جمهوری خواهان و دموکرات‌ها درباره اسرائیل

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اینترنتی "اسرائیل نشنال نیوز"، ائتلاف یهودیان جمهوری‌خواه طی تحلیلی اعلام کرد که حمایت از اسرائیل در میان جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های آمریکا یکسان نیست و شکافی میان این دو حزب در خصوص حمایت از اسرائیل وجود دارد.

"متیو بروکس" مدیراجرایی ائتلاف یهودیان جمهوری‌‌خواه، اعلام کرد که حمایت جمهوری‌خواهان آمریکا از اسرائیل ۲۵ درصد بیش از حمایت دموکرات‌ها از این رژیم است.

وی ادامه داد که میان دموکرات‌ها با اسرائیل شکاف و فاصله ایجاد شده است و این شکاف در دوران ریاست‌جمهوری "باراک اوباما" افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، طبق نظرسنجی موسسه گالوپ، ۷۸ درصد از جمهوری‌خواهان نسبت به اسرائیل ابراز همدردی می‌کنند و این در حالی است که تنها ۵۳ درصد از دموکرات‌ها با رژیم صهیونیستی ابراز همدری می‌کنند.

این پایگاه اینترنتی ادامه داد که داده‌های گالوپ در طول زمان نشان می دهد که دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان درباره اسرائیل با یکدیگر اختلاف سلیقه داتشند و همیشه جمهوری‌خواهان از صهیونیست‌ها بیشتر حمایت داشته‌اند.

انتهای پیام/ف.ص

 

 

 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic