آمادگی غزه و مردم فلسطین برای راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس

خبرگزاری فارس: منابع خبری از آمادگی غزه و مردم از جمله دانشجویان و فعالان ملی مردمی فلسطین برای راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس خبر می‌دهند.

خبرگزاری فارس: آمادگی غزه و مردم فلسطین برای راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه آماده شدن مردم و فعالان جهان برای برگزاری راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس، منابع خبری از آمادگی در مناطق فلسطینی خبر می‌دهند.

بنابر این گزارش، پایگاه خبری الجزیره، از پایان مراحل آمادگی برگزاری این راهپیمایی جهانی در نوار غزه خبر داد و به نقل از احمد ابوحلبیه، رئیس کمیته ملی کاروان جهانی الی بیت‌المقدس در غزه، نوشت: این کمیته برای برگزاری راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس آمادگی کامل دارد.

ابوحلبیه با اشاره به حضور مردم از اقصی نقاط جهان و 5 قاره در این راهپیمایی جهانی، این حرکت را اقدامی برای حمایت از ملت فلسطین و ملت‌های مسلمان و در حمایت از قدس شریف دانست.

وی افزوده است: علیرغم همه تهدید‌های اسرائیلی راهپیمایان در عزم خود جدی هستند و بیش از پیش برای رساندن خود به مرزهای فلسطین تلاش می‌کنند.

در همین حال در نشست مشترک دانشجویان و اعضای کادر دو دانشگاه الازهر غزه و الاقصی در نوار غزه، بر شرکت دانشجویان غزه در این راهپیمایی جهانی تاکید شد.

همچنین نیروهای ملی فلسطینی در منطقه سلفیت در کرانه باختری نیز بر مشارکت در این راهپیمایی تاکید کرده و بر ایجاد هماهنگی‌های لازم برای این امر تاکید کردند.

همچنین در اجلاس کمیته مبارزه با شهرک‌سازی و دیوار حائل که به ریاست ماهر غنیم وزیر فلسطینی در امور دیوار حائل و شهرک‌های صهیونیستی برگزار شد، بر مشارکت همگان در این راهپیمایی تاکید شد.

در همین حال به نوشته پایگاه خبری الوفد مصر، کمیته امورعربی کانون روزنامه‌نگاران مصر به دلایل نامعلومی نشست خبری خود درباره راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس را لغو و به وقت دیگری موکول کرد.

انتهای پیام/س


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات