رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور
مشهد بیشترین حجم مسافران نوروزی را تاکنون داشته است

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور گفت: از 28 اسفندماه سال 90 تاکنون شهرهای مشهد، هرمزگان بوشهر، شیراز و اصفهان بیشترین حجم مسافران را پذیرا بوده‌اند.

خبرگزاری فارس: مشهد بیشترین حجم مسافران نوروزی را تاکنون داشته است

منوچهر جهانیان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در مشهد، با اشاره به وضعیت سفرهای کشور اظهار داشت: سفرهای نوروزی امسال نسبت به سال گذشته تاکنون با رشد 27.9 درصدی مواجه بوده است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: این رشد ناشی از تعامل بسیار خوب ستاد مرکزی سفرهای کشور، با ارگان‌های دولتی و غیر دولتی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که مقوله سفر و فراهم کردن و ارائه تسهیلات مرتبط با آن، امری فراسازمانی است و در همین راستا باید تمام ارگان‌ها اعم از دولتی و غیر دولتی در کنار این سازمان قرار گیرند.

جهانیان در ادامه با اشاره به بخش نظارتی ستاد مرکزی سفرهای کشور افزود: برای ایام نوروزی 1391، از ابتدای بهمن‌ماه 90 برنامه‌های نظارتی خود را آغاز کرده‌ایم و از اسفندماه 90 نیز، نظارت‌ها وارد مرحله جدیدی شده که در نتیجه این نظارت‌ها تاکنون 42 دفتر خدمات مسافرتی تعلیق شده و 286 مرکز اقامتی نیز تذکر داده شده است.

رئیس ستاد تسهیلات سفر کشور در پایان با اشاره به حجم ورودی بالای زائران به پایتخت معنوی ایران و عملکرد بسیار خوب ستاد تسهیلات سفرهای خراسان رضوی گفت: از 28 اسفندماه سال 90 تاکنون شهرهای مشهد، هرمزگان بوشهر، شیراز و اصفهان بیشترین حجم مسافران را پذیرا بوده‌اند.

انتهای پیام/غ20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات