بازگشت سفید زمستان به اردبیل
بارش برف بهاری مسافران نوروزی را غافلگیر کرد

خبرگزاری فارس: بارش برف بهاری در چهارمین روز از سال نو به حال و هوای اردبیل چهره زمستانی بخشید.

خبرگزاری فارس: بارش برف بهاری مسافران نوروزی را غافلگیر کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این بارش که از پیش از ظهر امروز شروع شده است در جوی آرام اما به صورت متناوب در شهرهای مرکزی و جنوبی استان اردبیل ادامه دارد و بسیاری از مسافران نوروزی این شهر را غافلگیر کرده است.

همزمان با بارش برف هوا نیز نسبت به روزهای گذشته سردتر شده به طوری که حاکم شدن چنین جو سرد و ناپایداری در اردبیل سبب شد تا اهالی استان به استفاده از وسایل گرمایشی و لباس‌های ضخیم زمستانی روی آورند.

این بارش که اولین بارش برف در سال جاری است در بخشی از مناطق استان سبب خوشحالی کشاورزان و زارعان شده و آنها را به یک سال زراعی پرمحصول امیدوار کرده است.

براساس اعلام هواشناسی این بارش که به صورت رگباری می‌باشد امروز ادامه خواهد داشت و از فردا این سامانه بارشی از محدوده جغرافیایی استان خارج می‌شود.

برهمین اساس دمای هوا در شهر اردبیل هم اکنون چهار درجه و در شهر گردشگری سرعین نیز سه درجه سانتیگراد است.

اداره کل راه و ترابری استان اردبیل نیز از تمام مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به اردبیل را دارند خواست برای احتیاط بیشتر در محورهای مواصلاتی خودروی خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

براساس اعلام این اداره کل هم اکنون تمام محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی و روستایی استان باز است اما در مناطق کوهستانی و گردنه‌های صعب‌العبور به دلیل لغزنده بودن جاده تردد با احتیاط و به کندی انجام می‌شود.

انتهای پیام/خ۲۰


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic