از سوی سازمان وظیفه عمومی:
زمان اعزام به خدمت مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در آبان ماه اعلام شد

خبرگزاری فارس: در اطلاعیه‌ای که از سوی سازمان وظیفه عمومی منتشر شده است زمان اعزام به خدمت مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در آبان ماه مشخص شد.

خبرگزاری فارس: زمان اعزام به خدمت مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در آبان ماه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای زمان اعزام به خدمت مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در آبان ماه سال 1390را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه همه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم (غایب و غیرغایب) و متولدین سال های 1355 تا پایان سال 1371 که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ‌های هیجدهم و نوزدهم ابان ماه 1390 دریافت کرده‌اند می‌رساند که برای اعزام به خدمت باید به شرح ذیل اقدام کنند.

1- در تهران ( مشمولان ساکن تهران بزرگ)

همه مشمولان دیپلم غایب و غیر غایب که زمان اعزام آنها در برگ آماده به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا آبان ماه سال 1390 قید شده است باید در ساعت شش صبح روز چهارشنبه مورخ هیجدهم آبان ماه 1390 و همه مشمولان عادی (زیر دیپلم) غایب و غیر غایب در ساعت شش صبح روز پنج ‌شنبه مورخ نوزدهم آبان ماه1390 به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح ابلاغ شده است حضور پیدا کرده تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

2- در استان‌ها ( مشمولان ساکن شهرستانها)

همه مشمولان دیپلم غایب و غیر غایب که زمان اعزام آنها در برگ های آماده به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا آبان ماه سال 1390 قید شده است در ساعت هفت صبح روز چهارشنبه مورخ هیجدهم آبان ماه1390 و همه مشمولان عادی (زیر دیپلم) غایب و غیر غایب در ساعت هفت صبح روز پنجشنبه مورخ نوزدهم آبان ماه1390 به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین آن‌دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن عمل کنند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000709


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic