رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
استفاده از تولیدات داخلی سبب تقویت اقتصاد کشور می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: استفاده از تولیدات داخلی سبب تقویت اقتصاد کشور و تقویت تولید در داخل کشور می‌شود.

خبرگزاری فارس: استفاده از تولیدات داخلی سبب تقویت اقتصاد کشور می‌شود

هادی مقدسی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار داشت: با تدبیر رهبر انقلاب که سال 90 را سال جهاد اقتصادی نامیدند و در تداوم این جهاد و تلاش برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان رهبر ما با تدبیری پیامبر گونه سال 91 را سال تولید ملی، حمایت از کار و سر مایه ایرانی نامگذاری کردند.

وی بیان کرد: بر همین اساس وظایفی بر دوش ملت است که یکی از این وظایف بر دوش تولید کنندگان به ویژه قشر زحمت‌کش کارگران است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما از حق و حقوق کارگران دفاع می‌کنیم، اما آنها نیز تلاش خواهند کرد، که در اجرای دستورات مقام معظم رهبری کیفیت کالاها را بالا برده به طوری که مردم به جای استفاده از کالاهای خارجی از تولیدت داخل کشور استفاده کنند.

مقدسی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم با دقت عمل کیفیت کالاها را بالا برده این کار باعث می‌شود، که تولید در داخل کشور رونق زیادی پیدا کند، کالاهای داخلی مشتری بیشتری پیدا کنند و این امر باعث اشتغال بیشتر می‌شود.

وی یادآور شد: امسال سال حساسی است و کارگران باید کیفیت را بسیار بالا ببرند و با تقویت ملی و داخلی امسال را نیز مانند سال‌های گذشته با موفقیت زیادی پیش ببریم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تلاش می‌کنیم که در این برهه برنامه‌های دشمنان به بن بست برسد و نابودی دشمنان را در تبعیت از سخنان مقام عظمای ولایت رقم بزنیم.

انتهای پیام/غ20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic