رئیس کل سازمان امور مالیاتی:
خبرنگاران برای معافیت مالیاتی در ادارات مالیات اعلام وضعیت کنند

خبرگزاری فارس: رئیس کل سازمان امور مالیاتی از وزارت ارشاد و نیز خبرنگاران خواست با مراجعه به ادارات این سازمان در کل کشور و اعلام وضعیت حرفه ای خود، برای بهره مندی از معافیت مالیاتی اقدام کنند و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: خبرنگاران برای معافیت مالیاتی در ادارات مالیات اعلام وضعیت کنند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان امور مالیاتی، ‌علی عسکری درباره وضعیت معافیت مالیاتی خبرنگاران اظهارداشت: خبرنگاران سه گروه هستند که یک گروه از آنها مثل خبرنگاران صدا و سیما که حقوق بگیر هستند کارمند محسوب می‌شوند و براساس میزان حقوقشان، مالیات پرداخت می‌کنند.
وی ادامه داد: برخی دیگر شغل آنها خبرنگاری است و کارمند نیستند که این افراد باید از وزارت ارشاد مجوز کار خبرنگاری داشته باشند و اگر این مجوز را به ما ارائه کنند، از پرداخت مالیات معاف می‌شوند.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور افزود: عده‌ای کارخبرنگاری انجام می‌دهند، ولی در هیچکدام از این مجموعه ها جای نمی گیرند، اما چون در نظام مالیاتی باید جایگاه همه مشخص باشد، آنها هم باید در یکی از این دو دسته قرار بگیرند و اگر مجوز کار خبرنگاری نتوانند بگیرند، باید مالیات پرداخت کنند.
عسکری اضافه کرد: ما از وزارت ارشاد و خود خبرنگاران خواسته‌ایم که خبرنگار بودن خودشان را به ما اعلام کنند تا در مورد معافیت مالیاتی ترتیب اثرداده شود و هیچ مشکلی برای استفاده از این معافیت وجود ندارد.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000639


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات