/مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان - پاریس/
آغاز پیکار 550 وزنه‌بردار از 93 کشور دنیا/11 کشور با ترکیب کامل رقابت می‌کنند

خبرگزاری فارس: هفتادونهمین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان با حضور 550 وزنه‌بردار از 93 کشور دنیا رسما با انجام مراسم افتتاحیه در دیسنی لند پاریس آغاز شد.

خبرگزاری فارس: آغاز پیکار 550 وزنه‌بردار از 93 کشور دنیا/11 کشور با ترکیب کامل رقابت می‌کنند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» شب گذشته و در جریان کنگره سالیانه فدراسیون جهانی وزنه برداری، ترکیب نهایی تیم های شرکت کننده در مسابقات جهانی 2011 پاریس اعلام شد که طی آن 327 وزنه بردار مرد از 81 کشور و 223 وزنه بردار زن از 63 کشور در این رقابتها حضور دارند.
حضور 93 کشور در مسابقات جهانی پاریس درحالی است که سال گذشته و در آنتالیای ترکیه 81 کشور برای حضور در مسابقات جهانی وزنه برداری اعلام آمادگی کرده بودند.
هفتادونهمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان از ساعت 10:30 صبح امروز به وقت تهران با انجام رقابت‌های گروه c دسته 56 کیلوگرم مردان آغاز می شود.

از میان 81 کشوری که برای حضور در بخش مردان مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان اعلام آمادگی کرده اند، ایران و در 10 کشور دیگر با ترکیبی کامل در این رقابتها شرکت کرده‌اند.
بر اساس استارت لیست هفتادونهمین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان، کشورهای آذربایجان، چین، فرانسه، ایران، ژاپن، مقدونیه، لهستان، روسیه، ترکمنستان، آمریکا و ازبکستان 11 کشوری هستند که با ترکیب کامل و با 8 وزنه بردار در پاریس حضور دارند و برای ایستادن روی یکی از سکوهای قهرمانی رقابت می‌کنند.
در بخش زنان نیز 63 کشور حضور دارند که از این میان 11 کشور کانادا، چین، آلمان، اندونزی، ایتالیا، ژاپن، مقدونیه، لهستان، روسیه، نیجر و اوکراین با ترکیب کامل و با 7 وزنه بردار زن در مسابقات پاریس شرکت می‌کنند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000501


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic