با موافقت دولت
14 گردهمایی بین‌المللی در حوزه‌های پزشکی، علمى و فرهنگى برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: با تصویب دولت، 14 گردهمایی بین‌المللی در حوزه‌های پزشکی و سلامت، علمى، فرهنگى و تجارى در تهران، مشهد و سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: 14 گردهمایی بین‌المللی در حوزه‌های پزشکی، علمى و فرهنگى برگزار می‌شود

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، وزیران عضو کمیسیون فرهنگی بنا به پیشنهاد وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، صنعت، معدن و تجارت و به استناد تبصره (3) ماده (1) قانون نحوه اعمال نظارت بر کاهش هزینه های غیر ضرور و جلوگیری از تجمل گرایی مصوب 1370 با برگزاری 14 گردهمایی بین المللی در حوزه های پزشکی و سلامت، علمى، فرهنگى و تجارى در تهران، مشهد و سیستان و بلوچستان موافقت کرد.

بر این اساس، هفتمین گردهمایی بین المللی سرطان پستان، دومین گردهمایی بین المللی بارداری ایمن و سومین گردهمایی بین المللی نارسایی قلب توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

همچنین اولین گردهمایی بین‌المللی روماتولوژی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مشهد و نهمین گردهمایی بین المللی زنان و مامایی ایران نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس، هشتمین گردهمایی بین المللی صرع نیز توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می‌شود.

بر اساس این مصوبه، گردهمایی بین المللی قرآن و مستشرقان توسط دانشگاه جامعه المصطفی العالمیه و سومین گردهمایی قرآن و مدیریت از سوی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

همچنین گردهمایی بین المللی انجمن رمز ایران توسط دانشگاه فردوسی مشهد، گردهمایی بین المللی خانواده و جهانی شدن توسط دانشگاه شهید بهشتی برپا می شود.

بر اساس مصوبه دولت، اولین گردهمایی بین المللی بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و گردهمایی بین المللی نقش و کار کردهای جغرافیایی، اقتصادی و زیست محیطی شمال دریای عمان و خلیج فارس توسط دانشگاه سیستان و بلو چستان برگزار می شود.

همچنین سومین گردهمایی بین المللی علمی- ورزشی دانشگاه های آسیا توسط فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران و گردهمایی کمیته آسیا-اقیانوسیه تسهیل تجاری و کسب و کار الکترو نیکی(AFACT )در سال 2012 در ایران توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار خواهد شد.

این مصوبه از سوی محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000431


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات