درخواست لیبرمن از فرانسه برای میانجی‌گری بین تل‌آویو با روسای جدید عرب

خبرگزاری فارس: وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی امروز با همتای فرانسوی خود دیدار کرد و از وی خواست تا بین تل‌آویو و روسای جدید عرب که در پرتو انقلاب‌های عربی به روی کار آمده‌اند، میانجی‌گری کند.

خبرگزاری فارس: درخواست لیبرمن از فرانسه برای میانجی‌گری بین تل‌آویو با روسای جدید عرب

به گزارش فارس، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که "آویگدور لیبرمن" امروز با "لوران فابیوس" دیدار کرد و از وی خواست تا بین اسرائیل با روسای جوان و لیبرال عربی که در پرتو انقلاب‌های عربی به روی کار آمده‌اند، میانجی‌گری کند.

لیبرمن مدعی شد: با وجود تقویت قدرت برخی طرف‌های افراطی در تعدادی از کشورهای خاورمیانه اما در سایه بهار عربی قدرت جدید، جوان، فرهیخته‌ و لیبرال روی کار آمد.

وی از فرانسه خواست تا در ایجاد پل ارتباطی بین آنچه که وی "قدرت جوان لیبرال" خواند و بین اسرائیل به ایفای نقش تاریخی بپردازد.

از سوی دیگر اتحادیه اروپا با وجود انتقادهای چند ماهه از سیاست‌ رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، از تمایل خود برای تقویت روابط با اسرائیل خبر داد.

اتحادیه اروپا قرار است طی نشستی بلندپایه در بروکسل در چارچوب شورای روابط اتحادیه اروپا و اسرائیل، چراغ سبز خود را به رژیم صهیونیستی نشان دهد.

این همکاری به ویژه در زمینه‌های حمل‌ونقل و انرژی و تقویت روابط با هفت آژانس اروپایی نظیر یوروپل (اداره پلیس اروپا) و آژانس فضایی اروپا خواهد بود.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic